مشهد - بلوار وکیل آباد - نبش وکیل آباد ۶۲

۰۵۱-۳۵۰۱۶۸۰۰

خدمات سفارشی ویتاراخدمات سفارشی اچ ۳۰ کراسخدمات سفارشی هایما

خدمات سفارشی

کلیه ی خدمات سفارشی خودروی شما در نمایندگی بختیاری به عنوان تنها مرکز خدمات کامل سفارشی خودروی ایران خودرو در شرق ایران با مجوز از شرکت آپکو (کد ۵۱۸۸۲۱۲) و استاندارد های تعیین شده انجام خواهد شد

تولید خودروهای سفارشی ایران خودرو ( آپکو)

با محصولات آپکو زیبایی ، رفاه و ایمنی را تجربه خواهید کرد شرکت تولید خودروهای سفارشی ایران خودرو( آپکو) به منظور طراحی ، تامین ، تولید ، فروش و خدمات پس از فروش خودروهای سفارشی و تجهیزات جانبی ایجاد شده است . این شرکت تلاش دارد تا با توسعه خدمات خود ، تمایل روز افزون مشتریان در این حوزه را پاسخگو باشد . مشتریان میتوانند اقلام آپشن را در سه گروه ایمنی ، زیبایی و رفاهی ازآپکو دریافت نمایند.
در گروه اقلام آپشن قابل عرضه در شرکت آپکو که علاوه بر طی تستهای کیفی بر زیبایی خودرو نیز میافزاید میتوان به سانروف (سقف شیشه ای) – شرکت آپکو تنها شرکتی است که با مجوز نیروی انتظامی اقدام به نصب و عرضه این نوع محصول می نماید – انواع رینگهای آلیاژی ،کیت اسپرت بدنه تندر ۹۰، پارکابی استیل ، روکش صندلی و... اشاره نمود.
درگروه اقلام آپشن که راحتی در رانندگی و افزایش امکانات رفاهی در خودرو را بهمراه دارد میتوان به مواردی چون کیت موبایل هندز فری ، سیستم پخش صوتی ، سنسور دنده عقب ، دوربین دید در شب ، استند جالباسی ، پوشش لاستیکی کف خودرو، لاستیک کفی عقب ، پایه باربند ، جعبه روی باربند، باربند دوچرخه ، کوئیک شیفتر- تعویض دنده دقیق و سریع ، شتاب بالاترخودرو و ارگونومی بهتر تعویض دنده انجام می گیرد - ، یخچال دو منظوره ، اسپری رفع پنچری ، کپسول آتش نشانی ، آینه تاشوی برقی – برقی شدن مکانیزم تا شدن آینه ها - ، جعبه کمکهای اولیه و... اشاره نمود.
در گروه اقلام آپشن که بر ایمنی خودرو موثر است میتوان به کیت دزدگیر ، کروزکنترل –ثابت نگاهداشتن سرعت خودرو بمیزان دلخواه - و ... اشاره نمود.


درخواست آپشن

شما میتوانید جهت اطلاع بیشتر در مورد آپشن ها ، نام خودرو و تلفن خود را در کادر زیر وارد نموده تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.icon Farragaman